Cosmed Günlük Şampuan 300ml

Cosmed Günlük Şampuan 300ml

Marka Cosmed
Fiyat
32,00 TL
İndirimli Fiyat 25,60 TL
Havale 25,09 TL (%2.00 havale indirimi)
Stok Kodu: 8699292991015
: 27,12 TL + KDV
Adet:
3,10 TL den başlayan taksitlerle!!

Cosmed Günlük Şampuan 300ml

Ürün Sunumu
300ml

Sağlıklı saçlar, derisinde pullu görünüme sahip olmayan, dolgun, parlak, kolay kırılmayan, güçlü görünüme sahiptir. Genetik faktörler, düzensiz beslenme, stres gibi sebepler ile saçlar zamanından önce dökülebilmektedir. Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saç derisinin uygun ürünlerle arındırılarak oksijenlenmesi ve yeni saç oluşumunun meydana gelebilmesi için saç köklerini güçlendirecek uygun ürünler kullanılması gerekmektedir.

Saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olan COSMED HAIR GUARD Günlük Şampuan içeriğindeki profilaktik düzeyde bulunan Ancrine ve Capilectine ile saç kayıplarına karşı koruyucu ve saç oluşumunu destekleyici özelliğe sahiptir. Sülfat içermeyen yapısıyla saç ve saç derisini zara vermeden derinlemesine arındırır.

Üretiminde kullanılan HPP* teknolojisi ile ürünün içeriğindeki aktifler hızla saç köklerine nüfuz ederek saçların beslenmesini ve güçlenmesini destekler. Beslenen ve güçlenen saçlar dökülme ve kırılmaya karşı dayanıklı hale gelerek, sağlıklı, canlı, dolgun ve parlak bir görünüm kazanır.

  • Dermatolojik olarak test edilmiştir
  • Alkolsüzdür
  • Unisextir
  • Sülfat içermez
  • Tüm saç tipleri için uygundur
Kullanım:

Günlük saç bakımına uygun olarak, saç derisinin çevresel etmenlerden, ölü saç derisinden ve kullanılan ürünlerden arındırılması için COSMED HAIR GUARD Günlük Şampuan ile temizliğinin yapılması önerilir. COSMED HAIR GUARD Günlük Şampuan, ıslak saça köpürtülerek uygulanır ve bol su ile durulanı r. Ürün her gün kullanıma uygundur.

Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.