Hamilton Optimal Güneş Kremi SPF 50+ 50 gr.

Hamilton Optimal Güneş Kremi SPF 50+ 50 gr.

Marka Hamilton
Fiyat
55,00 TL
İndirimli Fiyat 46,75 TL
Havale 45,35 TL (%3.00 havale indirimi)
Stok Kodu: 9330130009750
: 46,61 TL + KDV
Adet:
5,66 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün stokta bulunmamaktadır.

Hamilton Optimal Güneş Kremi SPF 50%2B 50 gr.

Hamilton Optimal Krem SPF 50%2B, cildi güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin biçimde korur. Hamilton Optimal krem SPF 50%2B, güneş koruyucuları konusunda yüksek Avusturalya standartlarına uygun olarak, Flinders Üniversitesi ve Hamilton Laboratuvarları’nın uzun süren araştırmaları sonucunda geliştirilmiştir. Cildi UV ışınlarının bağışıklık sistemi üzerindeki olumsuz etkilerine erken yaşlandırıcı ve cilde zarar verici ışınlarına karşı en etkin biçimde korur. 4 saat suya dayanıklı formülü ile deniz aktiviteleri sırasında da üst düzey koruma sağlar.

Hafif ve kolay kullanımlı, nemlendirici etkisi sayesinde tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği günlük bir üründür. Özellikle çocuklarınızı güneşten her gün korumaya özen gösteriniz.

Kullanımı: kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce temiz cilde, eşit biçimde uygulayınız. Güneş koruyucuların etkin koruması için yeterli miktarsa uygulanmalıdır. Ayrıca her marka güneş koruyucunun her 4 saatte bir ve / veya uzun süreli yüzmeler, aşırı terletici egzersizler, sonrasında havlu ile silinmeden sonra yenilenmelidir.

Uyarılar: Gün içinde özellikle güneşin en kuvvetli olduğu 10:00 – 16:00 saatleri arasında doğrudan güneşe maruz kalmaktan kaçınınız. Göz içine temas ettirmeyiniz.

 Miad: 06/2015

Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürün 5.0 puan almış, 1
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Etiketler:
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.