Bakımlı Tırnaklarla Tüm Gözleri Üzerinize Toplayın

04 Kasım 2019
Bakımlı Tırnaklarla Tüm Gözleri Üzerinize Toplayın

Metropollerin şık kadınları, tırnaklarına özen gösterirler. Ancak tırnak bakımı sadece şıklığın değil aynı zamanda kişisel bakımında bir parçasıdır. Kişinin kendine olan özgüvenini de etkileyen tırnak bakımı doğru yapıldığında tüm auranızı bile etkileyebilir. Sizde girdiğiniz ortamlarda ışığınızla dikkat çekmek ve auranızla büyülemek isterseniz yazımızdan ilham alabilirsiniz. “Tırnak bakımı nasıl yapılır?” sorusunun cevabı yazımızda…

Tırnak Bakımının Püf Noktaları

Geçmişten günümüze kadınlar, güzelliklerine önem veriyorlar. Güzel bir görünüme ulaşmanın yolu bakımdan geçiyor ve tüm vücut güzelliğini kapsıyor. Kadınların önem verdiği ve severek bakımını yaptığı tırnaklar ise, şıklığı tamamlıyor. Doğru bir tırnak bakımının yolu aşamalı bir rutinden geçer. Temizleme, güçlendirme ve renklendirme gibi aşamaları kapsayan bu bakımla şık görünen tırnaklara kavuşabilirsiniz.

Manikür ve Pedikürü İhmal Etmeyin

Manikür ve pedikür, tırnakları doğru bir şekilde biçimlendirmek için yapılan bakımlardan biridir. Ellerinizin ve ayak tırnaklarınızın şekillenmeye ihtiyacı olduğu vakitlerde manikür ve pedikür yaptırarak daha şık görünen tırnaklara ulaşabilirsiniz.

Maniküre vakit kalmayan zamanlar için özel geliştirilen Kiss Toe Nail Clipper tırnaklarınızı sanki manikür varmışçasına şekillendirir. Oldukça pratik olan bu ürün ile şekilli tırnaklara kavuşabilirsiniz.

Kompleks bir tırnak bakımı için, dünyadaki ilk tırnak makasının patentine sahip olan Trim markasının Komple Bakım Setini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Setin içerisinde yer alan ürünler, oldukça ergonomik bir kullanıma sahiptir. Trim Komple bakım seti ile manikür ve pedikürünüzü rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Tırnak bakımı yapan kadın

Tırnaklarınıza Bakım Yapın

Güzel görünen tırnaklar için geliştirilen özel ürünlerle bakım yapabilirsiniz. Bakım yağları ile güçlendirebilir, kremlerle nemlendirebilir ve ışıltı bir görünüme ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Çok fazla dış faktörlerle temas halinde kalan tırnaklar için özel geliştirilen Barielle Nail Rebuilding Protein Tırnak Güçlendirici Protein tırnakları kuvvetlendirmek için özel geliştirilmiştir. İçeriğinde yer alan özel formülü tırnak bakımında oldukça başarılıdır. Keratin, vitamin E, hidrolize buğday proteini içerir ve tırnakları güçlendirerek daha güzel bir görünüme ulaştırmayı amaçlar.

Tırnaklardaki renk eşitsizliği için özel geliştirilen Mavala Tırnak Maskesi, tırnakları ışıl ışıl yapmaya çalışır. Özel formülü tırnakların yapısını olumlu manada destekler.

Törpüleyin

Törpüler,  tırnaklara şekil vermek için biçilmiş kaftandır. Tırnak bakımınızdan sonra törpüleyerek tırnaklarınızda doğal bir şekil kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Haftada Birkaç Gün Tırnaklarınızı Havalandırın

Sürekli ojelerle tırnaklarınızı renklendiriyorsanız haftanın birkaç günü oje sürmeyerek tırnaklarınızın nefes almasına yardımcı olabilirsiniz.

Kimyasal Deterjanlarla Temasa Geçmeden Eldiven Giyin

Temizlik yapacaksınız ya da bulaşık yıkayacaksanız önceliğinde mutlaka eldiven giymeyi unutmayın. Çünkü kimyasal içeren deterjanlar tırnaklarınıza ve ellerinize zarar verebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.