Hakkımızda


Dermomarket Logo

Kullanıcılarımıza sunduğumuz markaların resmi bayisiyiz ve sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz her ürün %100 orijinaldir. Güven vermeyen hiçbir kaynaktan ürün temin etmiyoruz ve sitemizde satışını gerçekleştirmiyoruz. Bizim için kullanıcılarımızın ihtiyacı olan ürüne rahat bir şekilde ulaşması oldukça önemlidir. Kullanıcı odaklı misyona sahibiz ve kullanıcılarımıza ihtiyacı olan her ürünü ulaştırmaya devam ediyoruz.

Sitemizde Hangi Ürünlerin Satışını Gerçekleştiriyoruz?

Piyasada 25 yılı aşkın tecrübemizle hiç durmadan, sizin için çalışmaya devam ediyoruz. Evde, sokakta, yolda… Bulunduğunuz her ortamda yorulmadan, pratik bir şekilde ihtiyacını duyduğunuz her dermokozmetik ve kozmetik ürününe dermomarket.com’dan ulaşabilirsiniz.

Sitemizden siparişini verebileceğiniz her ürün, konforlu bir alışveriş imkanıyla, bir tık uzağınızda... Cilt, saç, makyaj, anne, bebek, güneş, vitamin-sağlık, ağız diş bakımı, parfüm… Tüm bu kategorilerde yer alan yüzlerce markanın binlerce ürününe sitemizden anında ulaşabilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Güvenli Bir Alışveriş İmkânı İçin Dermomarket
Dermomarket.com olarak binlerce ürün çeşidimiz ile birlikte kullanıcılarımıza güvenli alışveriş imkânı sunuyoruz. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını duydukları ürünlere rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için güvenli altyapımızla bir tık ötenizdeyiz. Yapmanız gereken tek şey, dermomarket.com’a girip istediğiniz ürünü sipariş vermek. Sahip olduğumuz yüzlerce seçkin markanın ürünlerinden, istediğiniz ürüne avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla ulaşabilmeniz için dermomarket.com bekleriz.

Ürünler hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımıza, cilt bakım uzmanlarımız bir telefon kadar yakın. Cilt Bakım Uzmanlarımıza ulaşmak için; 0 (850) 532 13 00 numarayı arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, bilgi@dermomarket.com’a mail atmanız yeterli. Güvenli ve kaliteli alışveriş imkânı için dermomarket.com’a göz atmayı unutmayın.

İletişim Merkez:
Tel : 0 (850) 532 13 00
E-Mail : bilgi@dermomarket.com
Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:2/B Alaplı / Zonguldak

İletişim İstanbul Ofis:
Adres: Barbaros Mahallesi Denizmen Sokak No:24/3 Üsküdar / İstanbul

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.