Bebeğinizin Cildinde Kullanabileceğiniz Ürünler

03 Ocak 2020
Bebeğinizin Cildinde Kullanabileceğiniz Ürünler

Bebeklerin cildi oldukça hassastır. Bu hassasiyete karşı geliştirilen cilt bakım ürünleri, özel içeriklere sahiptir ve bebeklerin ciltlerini olumsuz reaksiyonlara karşı korumaya çalışır. Bebekleri için her şeyin en iyisini isteyen anneler, bebeklerinin ciltlerinde kullanacakları ürünleri ayrı bir özenle seçerler. İçeriğine, dokusuna, ambalajına kadar kendi denetiminden geçirirler.

Bebeklere cilt bakımı yapmak annelerin en sevdiği aktivitelerden biridir. Çünkü cilt bakımı, anne ile bebeğin arasındaki bağı güçlendirirken ayrıca bebeklerin cildini rahatlatmaya yardımcı olur. Bebeklerinin yumuşacık teninde masaj hareketleriyle uygulanan cilt bakımı günlük temizlik cilt temizliği ve nemlendirme rutininden oluşur.

Bebeklerin Cilt Bakımı Ürünleri Nasıl Seçilir?

Yetişkinlerin cilt bakımında olduğu gibi bebeklerin cilt bakımında da belli rutinler vardır. Temizlik, nemlendirme gibi… Cilt temizliği bebeklerin hassas cildine uygun olmalıdır ve bebek cildinin pH’ına uygun ürünler kullanılmalıdır. Bebek cilt bakımı; cildi temizlemek güneşten korumak, pişiğe bakım yapmak, cildi nemlendirmek gibi aşamalarla yapılır. Bu aşamalar için dermokozmetik markalar tarafından geliştirilen ürünleri kullanmanız gerekir. Dermokozmetik markalar tarafından geliştirilen ürünleri seçerken belli noktalara dikkat etmeniz bebeğinizin cildinde herhangi bir reaksiyon gelişmemesi açısından önemlidir. Seçeceğiniz ürünler; dermokozmetik standartlarda geliştirilmeli, temiz içeriklere sahip olmalı, bebeğinizin cilt tipine uygun olmalı, kendini ve kalitesini ispatlamış bir markaya ait olmalıdır.

Sitemizde bebek cilt bakımının her aşamasında rahatlıkla kullanacağınız yer alır.

Sudocrem Bebek Bakım Kremi

Sudocrem Bebek Bakım Kremi, bebeklerin bez bölgesi için özel geliştirilen formüle sahiptir. Bez bölgesini rahatlatır, yatıştırır, nemlendirir ve pişik sorununu azaltmaya çalışır. Cildin toleransını artırmaya çalışır. Günlük cilt bakımı için oldukça uygundur. Ciltte kolay yayılır. Her bez değişiminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylelikle bebeğinizin cildinde pişik sorununu azaltmaya da çalışabilirsiniz.

Trukid Hassas Günlük Güneş Koruyucu Losyon

Hassas bebek cildi güneşten yetişkinlere göre daha çok etkilenir. Günlük güneş koruması için özel geliştirilen bu ürün cildi UV ışınlarına karşı korumaya çalışır. Cildi nemlendirmeyi ihmal etmez. Cilt hassasiyetini azaltmaya çalışır. Ciltte güneşten kaynaklı oluşan sorunlara karşı etkili bakım yapar. İçeriği temiz ham maddelerle geliştirilmiştir. Bebeğinizin günlük güneş bakımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bioderma Atoderm İntensive Baume

Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için geliştirilen özel içeriği ile cildi rahatlatmaya çalışır. Cildin kuruluğunu azaltarak cildi dış faktörlerden arındırmaya çalışır. Cildi yatıştırmaya, nemlendirmeyi hedefler. Günlük kullanıma uygundur. Özellikle kurumaya elverişli olan bebek ciltlerini rahatlıkla nemlendirmeye ve kurumayı azaltmaya çalışır.

La Roche Posay Lipikar Stick Ap

Kuru, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için özel geliştirilmiştir. Bebeklerin ciltlerine uygun geliştirilmiş yapısı ile cildi nemlendirmeye, rahatsızlığını gidermeye çalışır. Cildin gerginliğini azaltmaya, rahatlatmaya ve yatıştırmaya çalışır. Stick formuyla konforlu bir kullanıma sahiptir. Ciltte kolay yayılan forma sahiptir. Cildin kuruluğunu azaltmaya çalışır.

Shoosha Organic Protective Diaper Balm Bebek Pişik Kremi

Bebeklerde pişik sorunu çok görülür. Bebeklerdeki pişik sorununu çözmek için geliştirilen Shoosha Organic Protective Diaper Balm Bebek Pişik Kremi, cilde derinlemesine bir rahatlık da kazandırmaya çalışır. Cildi nemlendirmeye, rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur. Bebeklerin bez bölgesinde rahatlıkla kullanabilir, bebeğinizin cildinde kullanabilirsiniz. Ciltte kolay yayılan formülü ile Shoosha Organic Protective Diaper Balm Bebek Pişik Kremi dermomarket.com’da…

Noodle & Boo Baby Balm

Noodle Boo tarafından geliştirilen bu bebek balmı, cilde derinlemesine bakım yapar. Yüz ve vücut için özel geliştirilen yapısıyla cildi derinlemesine nemlendirir. Dermatologlar tarafından geliştirilmiştir. Hipoalerjenik formüle sahiptir ve cildi rahatlatmaya çalışır. Cildi nemlendirmeye çalışır ve cilde günlük bakımı yapar. Özellikle banyo rutininizde ve günlük bebek bakımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.