Cadı Fındığı İçeren Kozmetikler

Cadı Fındığı İçeren Kozmetikler

Cadı Fındığı Witch Hazel İçeren Kozmetikler

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Filtrele

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Cadı Fındığı İçeren Ürünler

Cadı fındığı içeren bakım ürünleri son yıllarda oldukça popüler. Kozmetik sektörü de bu popülerliği fırsat bilip cadı fındığını ham madde olarak kullanmaya başladı. Cilt için oldukça yararlı olan cadı fındığı uzun zamandır kozmetik ürünlerinde kullanılıyor. Birçok farklı formda geliştirilen bu ürün kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. Cadı Fındığı:
• Saç bakımında kullanılabiliyor,
• Cilt temizliğinde kullanılıyor,
• Ağız bakımında kullanılıyor,
• Pişik bakımında kullanılıyor,
• Deodorantlarda kullanılıyor.

Cadı fındığı içeren ürünler; özellikle akneye eğilim gösteren cilt tipi sorunu yaşayanlar için önemlidir. Cildi derinlemesine temizleyerek akneye eğilim gösterme sorununa karşı bakım yapmaya çalışır. Pişik bakımında sorunlu bölgeye uygulanarak cildi yatıştırmayı amaçlar. Saçtaki kepek sorununa karşı bakım yapar. Ağız bakımında kullanılır ve ağız içerisindeki sorunları azaltmayı amaçlar.

So Bio Etic Organik Aloe Vera Dengeleyici Arındırıcı Misel Su: Marka tarafından geliştirilen bu misel su, makyajı derinlemesine temizlemeye çalışır. Gözeneklerinizi arındırır. Cildinizi rahatlatmaya çalışır. So Bio Etic Organik Aloe Vera Dengeleyici Arındırıcı Misel Su dermomarket.com’da…

Florame Lavanta Çiçeği Duş Jeli: Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilmiştir. Vücudu derinlemesine temizlemeye çalışır. Florame Lavanta Çiçeği Duş Jeli dermomarket.com’da…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.