Cilt Bakımının Pratik Ürünleri Kuru Yağlar

02 Temmuz 2019
Cilt Bakımının Pratik Ürünleri Kuru Yağlar

Son zamanların cilt bakım trendlerinden biri olan kuru yağlar, birden çok amaçla kullanılabilir. Cilt, saç, güneş bakımı, makyaj gibi farklı birçok alanda kullanılan kuru yağlar, pratik bir bakımın öncüsüdür. Peki, tüm detaylarıyla kuru yağlar ne işe yarar?

Kuru Yağlar Ne İşe Yarar?

Kadınlar, birden çok kullanım alanına sahip, pratik ürünleri hep çok severler. Kuru yağlar, bu ürünlerden biridir çok konforlu bir kullanıma sahiptir. Kuru yağlar, ciltte yağlı his bırakmadan uygulanabilirler. Kuru yağlar;

• Güneş sonrası bakımda cilt gerginliğini azaltır

Güneşlenmek, cildi kuru bir görüntüye ulaştırır, nem dengesini düşürür, cildin elastikiyetini azaltır, gergin bir his oluşturur. Güneş sonrasında cildinize nem kazandırmak, elastikiyetini yükseltmek, gerginliğini azaltmak için kuru yağ kullanabilirsiniz. Ciltte yapış yapış his bırakmadan nemlendiren kuru yağlar ile kısa zamanda cildinizin kazandığı ışıltıya hayran kalacaksınız.

• Saçlara derinlemesine bakım yapar

Kuru görünümlü nemsiz saçlar, dökülmeye elverişlidir. Saçınıza nem ve ışıltı kazandırmak isterseniz, yumuşak yapısıyla bayılacağınız kuru yağlar sizleri bekliyor. Özellikle hafif nemli saçlarınıza uygulayarak farka hemen şahit olabilirsiniz.

• Cildi yumuşatır

Kuru yağları, cildinize bakım için uygulayabilirsiniz. Bu yağlar, cilde derinlemesine nem kazandırır, ipeksi bir yumuşaklığa ulaştırır. Ciltte kolay yayılan formülü, pürüzsüz bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur.

• Göz makyajını zorlanmadan temizler

Kuru yağları cildinize bakım için uygulayabilmenizin yanında, göz makyajınızı rahatlıkla çıkarmak için de kullanabilirsiniz. Kirpiklere zarar vermeden temizleyen formülü, cildinizin nemlendirilmesine de yardımcı olur.

• Kalın ve ağır yapılı kapatıcıları inceltir

Kuru yağlar, kalın yapılı, ağır kapatıcıları inceltmede oldukça başarılıdır. Böyle bir kapatıcıya sahipseniz kuru yağ kullanarak inceltebilir ve cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

• Peeling ve maskeden sonra cildi yatıştırmaya yardımcı olur

Peeling ve maskeden sonra ciltte oluşan gerginliği azaltmak ve cildi yatıştırmak için kuru yağ kullanabilirsiniz.

NUXE Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Bakım Yağı

Tüm cilt ve saç tipleri için geliştirilen özel formülü, derinlemesine bakım yapar. NUXE’nun en beğenilen ürünlerinden biridir. İçeriğindeki tsubaki yağı ile cilde nem kazandırmayı amaçlar. Sahip olduğu muhteşem aroması ile cildinize hoş bir koku da kazandırır. Saçınıza maske olarak, cildinize nemlendirici olarak kullanabilirsiniz

Caudalie Divine Oil Çok Amaçlı Kuru Yağ

Caudalie’nin bu kuru yağı, cilde nem kazandırmayı amaçlar. Çok farklı yağların birleşimiyle ortaya çıkan bu yağ, cilde ve saça parlaklık ve doğal ışıltı kazandırmayı hedefler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Tüm vücudunuza rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünü, bakım rutininize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Yazın ve kışın uygulanabilen bu kuru yağ, cildi tatlı bir hissi ulaştırır.

Sensilis Supreme DTX Huile Essentielle Detox

Yüz, vücut ve saç için geliştirilmiş Sensilis Supreme DTX Huile Essentielle Detox, anti aging bakım yapar. Dermatolojik testlerden geçen formülü, cilde derinlemesine ve güvenli bakım yapar. İstediğiniz her an, istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.

Jowae Nourishing Dry Oil

Kuru ve hassas ciltler için geliştirilen bu ürün, cildi beslemeye ve rahatlatmaya yardımcı olur. Cildi yumuşaklık kazandırmaya hedefler ve anti aging bakım yapar. Tüm vücudunuza sabah ve akşam iki defa kullanabilirsiniz. Saçlara da kullanabilen bu ürünler, saç tellerini derinlemesine nemlendirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.