Cilt Bakımının Son Trendi: Kollajen

07 Ağustos 2019
Cilt Bakımının Son Trendi: Kollajen

Cildimiz bir örtü gibi vücudumuzu örter. Bu örtünün kırışmasını ve sarkmasını engellemeye yardımcı olan şey bağ dokusudur. Bağ dokusunun temel taşı ise kollajendir. Kollajen, vücudumuzda doğal olarak bulunan maddelerden biridir. Kozmetik markalar tarafından geliştirilen ve vücuttaki kollajene benzetilerek geliştirilen ürünler, cilde ve saçlara oldukça faydalıdır. Özellikle yaşlanma karşıtı bakımda öne çıkan kollajen içeren ürünler geniş ürün yelpazesine sahiptir. Markalar tarafından; sıvı, krem, şase, tablet, tonik, maske, lips gibi birçok formda ayrı olarak kollajen içeren ürünler geliştirilir.

Kollajen İçeren Ürünler

Zamanın ve dış faktörlerin etkisiyle vücutta kollajen üretimi azalabilir. Bu noktada, dışarıdan kollajeni takviye etmek gerekir. Birçok formda geliştirilen kollajen içeren ürünler, cildi güzelleştirmeye ve ışıltı kazandırmaya çalışır. Sitemizde yer alan kollajen içeren ürünler, bakımınızı desteklediği gibi, cildinizin güzelliğine de katkı sağlayacaktır. Kollajen içeren ürünler;

Cildi güzelleştirmeye çalışır. Kollajen içeren bakım ürünleri cildi daha canlı bir görünüme ulaştırmaya çalışır. Sıkı ve parlak görünen bir cilt için oldukça faydalıdır.

Saçlara ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Kollajen içeren bakım ürünleri, saçları daha gür ve güzel bir görünüme ulaştırmaya çabalar.

Dış faktörlerin etkisini azaltmaya çalışır. Kollajen içeren ürünlerin kullanımı ile ciltte ve saçta gelişen dış faktörlerin etkisinin azalmaya başlandığı görülür.

Selülit görünümüne bakım yapar. Kollajen cildin sıkılığına bakım yaptığı için, selülit karşı bakım da yapmış olur.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, kırışıklık karşıtı bakım yapar. Ciltteki; ton eşitsizliğine karşı, sarkmaya eğilime karşı, lekeye eğilim problemine karşı, zamanın etkisine karşı bakım yapar. Cildinizi temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Yumuşak dokusu, cilt üzerinde kolay dağılır. Cildin günlük nem ihtiyacını da takviye etmeye çalışır.

Dr Murad Rapid Collagen İnfusion For Lips

Dudaklar için özel geliştirilmiştir. Dudakları zamana karşı korumaya çalışır ve dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Kırışıklık karşıtı bakım yapar. Dudak çevresindeki ince çizgileri azaltmayı amaçlar. Dr Murad Rapid Collagen İnfusion For Lips, dermomarket.com’da…

Leaders Insolution Collagen Therapy Skin Clinic Mask

Leaders Insolution Collagen Therapy Skin Clinic Mask, ciltteki sarkmaya eğilim problemine karşı bakım yapar. Ciltteki zamanın etkisini azaltmaya çalışır. Haftalık bakımda rahatlıkla kullanılabilir. Leaders Insolution Collagen Therapy Skin Clinic Mask, dermomarket.com’da…

The Organic Pharmacy Collagen Boost Mask

Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. İçeriğindeki yararlı ham maddeler sayesinde cilde faydalı bakım yapar. Cilde ışıltı, nem ve sıkılık kazandırmaya çalışır. The Organic Pharmacy Collagen Boost Maska, sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

Sferangs Collagen Recharging Toner

Tüm cilt tipleri için uygun olan formu, cildi arındırmaya yardımcı olur. Cildi kurutmadan temizlemeye çalışır ve nemlendirici ajanları sayesinde nem kazandırmaya yardımcı olur. Gün içinde cilt temizleme ürünüyle temizlediğiniz cildinize uygulayabilirsiniz. Sferangs Collagen Recharging Toner, dermomarket.com’da…

Ayrıca sitemizde Day2Day Kollajen Peptitleri, ve Voonka Collagen Beauty Plus gibi takviye edici gıdalara ulaşabilirsiniz. Günlük ağız yoluyla alınan bu takviye edici gıdalar vücuttaki kollajeni destekler.

Sitemizdeki diğer kollajen içeren bakım ürünlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.