Doğal İçerikli Kozmetikler

Doğal İçerikli Kozmetikler

Doğal İçerikli Kozmetikler

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Filtrele

1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19
Toplam 666 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19

Doğal İçerikli Kozmetikler

Kozmetik sektörü ve kimyasalların ilişkisi geçmişten günümüze tartışılıyor. Eski zamanlarda kimyasal koruyucu içermeyen bakım ürünlerinin insanlara verdiği zararlardan sonra kimyasal koruyucular kullanılmaya başlamış. Günümüzde ise markalar, koruyucu ve türevlerinin yerini karşılayabilecek maddelerle ürün geliştiriyorlar. Bu ürünler, özellikle kişisel yaşamında fazla kimyasallara maruz kalmış kişiler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Doğal içerikli kozmetikler dermomarket.com’da sizlerle…

Doğal içerikli kozmetikler cilde derinlemesine bakım yapma konusunda başarılıdır. Bakım rutininizin hangi aşamasında kullanırsanız kullanın başarısı sizi tatmin eder. Ayrıca cildinizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayacaklar ve cildinize yararlı bakım yapacaklardır.

Dermomarket.com’da yer alan doğal içerikli kozmetikler ham maddeleri özenle seçilmiş, sonuç odaklı bakım yapan ürünlerdir. Gül suları, deterjanlar, kremler, yağlar, sabunlar, makyaj malzemeleri, makyaj temizleme suları, maskeler ve birçok doğal içerikli kozmetikler dermomarket.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.