Hyalüronik Asit İçeren Ürünler

Hyalüronik Asit İçeren Ürünler

Hyalüronik Asit İçeren Ürünler

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Filtrele

1 2 3 4
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Hyalüronik Asit İçeren Ürünler

Vücutta doğal olarak bulunan hyalüronik asitin yokluğunda ciltte bazı değişimler gözlenmeye başlanır. Cilt nemini kaybedebilir, yaşlanma belirtileri daha net ortaya çıkabilir, cilt esnekliğini kaybedebilir. Bu noktada cildinize dışarıdan hyalüronik asit takviye etmeniz gerekir. Dermomarket.com’da yer alan hyalüronik asit içeren ürünlerle cildinizin bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hyalüronik asidin cilde birçok faydası vardır:
• Cildi derinlemesine nemlendirir.
• Ciltteki kırışıklıklara karşı bakım yapar.
• Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya çalışır.
• Cilde yaşlanma karşıtı bakım yapar.

Hyalüronik asit içeren ürünler, birçok formda geliştirilir. Özellikle krem, serum, takviye edici gıda, losyon formunda geliştirilen ürünler kadınlardan yoğun ilgi görür. Dermokozmetik sektöründe adı öne çıkmış markalar tarafından geliştirilen bu ürünler ciltte zamanın etkilerini gidermeye çalışır. Aktif ham maddelere sahip bu ürünler cilde derinlemesine bakım yaparlar.

Skinceuticals HA Intensifier Multi Functional Serum: Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Cilde derinlemesine bakım yapar. Cildinize hyalüronik asit takviyesi yapmak isterseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Skinceuticals HA Intensifier Multi Functional Serum, dermomarket.com’da sizleri bekliyor.

The Organic Pharmacy Hyaluronic Acid Serum: Serumlar, en çok kullanılan cilt bakım ürünlerinden biridir. Bu ürünler diğer cilt bakım ürünlerine göre daha yoğun konsantrasyonlara sahiptir. Sıvı formda geliştirilen serumlar, daha çok nemlendirici kremlerden önce veya sonra bakımı desteklemek için kullanılırlar. Siz de cildinizi derinlemesine bakım yapmak isterseniz serumları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. The Organic Pharmacy Hyaluronic Acid Serum, cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin günlük yorgunluğunu gidermeye çalışır. Ciltteki ince çizgi görünümüne karşı bakım yapar. Tüm cilt tiplerine uygundur ve rahat bir kullanıma sahiptir. Cildi sıkı bir görünüme ulaştırmaya çalışır. The Organic Pharmacy Hyaluronic Acid Serum, sitemizde sizleri bekliyor.

SVR Densitium Riche Creme: Kuru ve çok kuru cilt tipleri için geliştirilmiştir. Cildi sıkılaştırmaya çalışır ve derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Günlük bakım için son derece uygundur. Cildi güzel bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olur. SVR Densitium Riche Creme, dermomarket.com’da...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.