La Roche Posay Kerium Ürünleri

La Roche Posay Kerium Ürünleri

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Filtrele

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Kerium

La Roche Posay Kerium Serisi, belirli saç ve cilt sorunlarına karşı geliştirilen etkili serilerden biridir. Özellikle çok görülen kepek problemi, saç dökülmesi ve kızarıklık gibi cilt ve saç sorunlarına karşı geliştirilir. Saç dökülme problemi en çok genetik yatkınlıktan dolayı görülür. Aynı zamanda yanlış ürün kullanımı, sigara, mevsim değişikleri ile dökülme problemine rastlanabilir. Her türlü cilt ve saç problemlerine karşı geliştirdiği önemli ürünlerle dikkat çeken La Roche Posay, dökülme problemi için geliştirdiği Kerium AC Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, çözüm bulmaya çalışıyor.

La Roche Posay Kerium AC Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde tam bir dökülme karşıtı bakım sağlar. Dökülme problemiyle karşı karşıyaysanız Kerium AC Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullanarak çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Kepek problemi, yeme içme alışkanlıklarımız, saç tipine göre ürün kullanmamak, mevsim değişikliği, saçı yeterince taramamak, yıkamamak gibi nedenlerden dolayı oluşur. La Roche Posay Kerium DS Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, saçtaki kepeği azaltmayı hedefler.

Kerium Doux Extreme Şampuan: Karma, yağlı, kuru, normal, hassas saç tipleri için uygun formülü ile saçlara canlı bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Günlük kullanım için uygun olan formülü ile saçlara masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Kerium DS Yatıştırıcı Yüz Kremi: Kızarıklığa eğilimli hassas cildin belli ve özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Markanın Kerium DS Yatıştırıcı Yüz Kremi, ciltteki kızarıklığa ve hassaslığa karşı çözüm bulmaya çalışır. Temizlenmiş cilde uygulayarak verimini artırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.