La Roche Posay Pigmentclar Ürünleri

La Roche Posay Pigmentclar Ürünleri

La Roche Posay Pigmentclar

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Filtrele

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

La Roche Posay Pigmentclar

Leke oluşumu, kadınlarda sık rastlanan cilt problemlerinden biridir. Özellikle güneş, cildi iyi temizlememek, hatalı ürün kullanımı gibi nedenlerle oluşumu tetiklenir. Temel nedeni ciltteki melanin pigmentinin düzensiz toplaşmasıdır. La Roche Posay Pigmentclar serisi ile cildinizdeki leke oluşumlarına bakım yapabilirsiniz.

Özellikle güneşle birlikte ciltte çok görülen lekelere bakım başlıca dermokozmetik sektörünün konusudur. Yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilen ürünlerle leke problemine karşı bakım yapılır. Üst düzey ham maddelere ve içeriklere sahip bu ürünler, Pigmentclar serisinde yer almaktadır. Lekesiz cilt seti, göz çevresindeki lekelere karşı bakım kremi, leke karşıtı bakım serumu, günlük bakım kremi ile Pigmentclar serisi sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Pigmentclar Cream: Lekeler ile birlikte cildi cansız bir görünümden de uzaklaştırmaya çalışır. Düzenli bir kullanımda etkisini hemen hissedeceksiniz. La Roche Posay Pigmentclar Cream, dermomarket.com’da sizleri bekliyor.

La Roche Posay Pigmentclar Eyes Yeux: Göz çevresine doğal bir ışıltı kazandırmaya yardımcı formülü ile La Roche Posay Pigmentclar Eyes Yeux, dermomarket.com’da yer alıyor. Etkili formülü ile cildinizdeki etkisine hayran kalacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.