Makyajın Vazgeçilmezi Makyaj Bazları

30 Aralık 2019
Makyajın Vazgeçilmezi Makyaj Bazları

Makyaj bazları, son dönemin popüler ürünlerinden biridir. Doğru bir makyaj için olmazsa olmazlardan olan makyaj bazları, temel makyaj malzemelerinden biridir. Siz de profesyonel görünen makyaja ulaşmak için mutlaka makyaj bazı kullanmalısınız.

Makyaj Bazı Nedir?

Makyaj bazları, cildi makyaja hazırlamak için geliştirilen ürünlerdir. Bu ürünler, ciltte makyajın kalıcılığını artırmanın yanı sıra makyajı cilde sabitler. Böylelikle daha kalıcı bir makyaja rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Makyaj bazları birden fazla soruna cevap verme yetisine sahiptir. Yani makyaj bazları;

• Akneye eğilim gösterme, kuruluk, aşırı yağlanma, kızarıklığa eğilim, siyah nokta gibi cilt sorunlarına bakım yapabilir,
• Cildi nemlendirebilir,
• Cilde ışıltı kazandırabilir,
• Cildin sebum dengesini ayarlayabilir,
• T bölgesindeki yapay parlamaya karşı bakım yapabilir,
• Gözenekleri sıkılaştırabilir.

Makyajın dayanıklılığını da artıran bu ürünler, cildi fondötene hazırlayabilir. Makyajda istenen bitişi sağlamak için de rahatlıkla kullanılabilir.

Cildinize uygun makyaj bazını kullanabilmek için satın alacağınız ürünü; cilt tipinize, cilt sorununuza, cilt ihtiyacınıza göre seçmelisiniz. Makyaj bazları cildi kapatıcıya hazırlar ve fondötenin pürüzsüz bir şekilde uygulanmasını yardımcı olur.

Dermomarket.com'da yer alan makyaj bazları profesyonel bir makyaj için son derece uygundur. Sitemizde yer alan cilt tipinize, cilt sorununuza, cilt ihtiyacınıza göre uygun ürünle, ten makyajınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Nuxe Crème Prodigieuse Boost 5-in-1 Multi-Perfection Smoothing Primer

Nuxe tarafından geliştirilen bu ürün cilde derinlemesine bakım yapar. Cildi makyaja hazırlar. Doğal ham maddelerle geliştirilen yapısı, cildin sorunlarına karşı etkilidir. Gözenekleri tıkamaz. Siz de rahatlıkla kullanabileceğiniz Nuxe Crème Prodigieuse Boost 5-in-1 Multi-Perfection Smoothing Primer ile cildinizdeki makyajı kalıcı hale getirebilirsiniz.

Dermalogica Skinperfect Primer

Dermalogica markası tarafından geliştirilen Primer, cildi makyaja hazırlar, dayanıklılığını artar. İnce çizgileri azaltmaya, cildi aydınlatmaya çalışır. Ciltte fondötenin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cilde nem ve canlı bir görünüm kazandırmaya çalışır.

Embryolisse Smooth Radiant Complexion

Cildin yorgun görüntüyü azaltmaya çalışan özel formülü Embryolisse Smooth Radiant Complexion ile cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Hyalüronik asit içeren formülü, cildi derinlemesine bakım yapar. Makyaj öncesi baz olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Darphin Intral Environmental Lightweight Shield

Şeffaf ve ten rengindeki bu cilt bakım kremi, cilde derinlemesine bakım yapar. Hassas ciltler de rahatlıkla kullanabilir. Cildi makyaja hazırlar. Cildi derinlemesine nemlendirmeye çalışır. D

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.