Procsin İle Eğlenceli ve Keyifli Bakıma Kavuşun

28 Kasım 2019
Procsin İle Eğlenceli ve Keyifli Bakıma Kavuşun

On yılı aşkın süre önce kurulan Türk markası Procsin, saç, cilt ve vücut bakım ürünleri geliştirir. Markanın ürünlerinin içeriğinde doğal ve bitkisel ham maddeler yer alır. Eğlenceli ambalajları ile keyifli bir bakım rutini sunar.  Procsin ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Procsin Ürünleri Nelerdir?

Gün içinde bakımınızı hem ulaşılabilir fiyatlara sahip hem içeriği temiz hem de yüksek performans sergileyen ürünlerle yapmak ister misiniz? Procsin ürünleri yukarıdaki standartların hepsini bünyesinde barındırır. Herbal Science Technology Laboratuvarlarında geliştirilen Procsin ürünleri sorun odaklı bakım yapar ve ciltte ideal bir bakım için son derece uygundur. Geniş ürün yelpazesine sahip Procsin ürünleri cilt sorunlarına karşı özel çözüm önerileri sunar. Uygulandığı alanda çok etkili Procsin ürünleri çeşit çeşit ürünleriyle sitemizde sizleri bekliyor.

Güneş ürünleri, Hindistan cevizi yağları, saç maskeleri, cilt bakım yağları, şampuanlar, karbonlu duş jelleri, vücut kremleri, cilt bakım maskeleri, dudak koruyucular, tonik, yüz peelingleri ile tüm Procsin ürünleri sitemizden anında ulaşabilirsiniz.

Procsin Cilt Bakım Yağı

Cildiniz için kompleks bakım yapmak ister misiniz? Procsin markası tarafından geliştirilen cilt bakım yağı;
• Cildinizi nemlendirebilir,
• Cildinizin gözenek genişlemesi sorununa bakım yapabilir,
• Cildinizi yumuşacık yapabilirsiniz.
Ciltte kolay yayılan özel formülü, günlük kullanıma uygundur. Cildin nem dengesini yükseltmeye çalışır ve cilde parlak bir etki sunar.

Procsin Butter Cream Moisturizing

Marka tarafından geliştirilen bu krem, cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Ciltteki dış faktörlerin etkisini azaltmaya çalışır. Günlük kullanım için son derece uygundur. İçeriğindeki shea yağı ile cilde derinlemesine bakım yapar. Cilt üzerinde kolay yayılan formüle sahiptir. Cildi nemlendirir, pürüzsüz bir görünüme ulaştırır ve cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırmayı hedefler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Güzellik rutininize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Procsin Soyulabilir Siyah Maske

Procsin tarafından geliştirilen siyah maske, cilde temizler, tazelemeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Karma, kuru, normal, hassas ve yağlı cilt tipleri için uygundur. Soyulabilir yapısıyla rahatlıkla kullanılabilir. Cildinizde ferah bir etkiye ulaşmak için Procsin Soyulabilir Siyah Maske sitemizde sizleri bekliyor.

Procsin Spf50 Moisturizer Sun Milk

Cildi UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde korumaya çalışan yapısı ve aloe vera içeren formülü sayesinde cilde nem kazandırır. Cildi yatıştıran özel formülü suya dayanıklıdır. Sürdükten sonra emilim gücüne hayran kalabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygundur. Procsin Spf50 Moisturizer Sun Milk sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.