Pürüzsüz bir cilt temizliği: Peelingler

25 Ekim 2019
Pürüzsüz bir cilt temizliği: Peelingler

Cilt temizliği; cildi temizlemek, gözeneklerin arındırmak için yapılan en temel bakımlardan biridir. Cildi temizlemek için birçok farklı yöntem vardır. Günlük ve haftalık kullanılan bu yöntemler, her cilt tipinin ihtiyacıdır. Peelingler cildi temizlemek için geliştirilmiştir ve başka birçok faydası da mevcuttur.

Peelingler Ne İşe Yarar?

Mikro taneciklerle geliştirilen peelingler cildi derinlemesine temizleyen ürünlerdir. Cildi temizlemesinin yanı sıra;

• Gözenekleri arındırır. Özellikle yağlı ciltlerde tıkanmış gözenekleri açmak için rahatlıkla peelingler kullanılabilir. Haftalık bakımınıza ekleyerek gözeneklerinizi tertemiz yapabilirsiniz.
• Cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmayı amaçlar. Peelingler, cilt üzerindeki dış faktörlerin etkisini azalttıklarından dolayı cilde pürüzsüz bir görünüme bir ulaştırmayı amaçlar. Yoğun ve etkili bir cilt bakımına kavuşmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Akneye eğilim gösterme sorununa karşı bakım yapar. Akneye eğilim gösterme sorunu, en çok yağlı ciltte görülür. Yağlı cilde sahipseniz haftalık cilt bakımınıza kil maskelerini ekleyerek akneye eğilim gösterme sorununuza bakım yapabilirsiniz.
• Zamanın etkilerini azaltır. Yaşlanma belirtileri, en çok 25’li yaşlardan sonra ortaya çıkar. 25’li yaşlardan sonra cildinize anti aging bakım yapmaya başlamalısınız. Yaşlanma karşıtı geliştirilen peelingler, ciltte zamanın etkilerini azaltmaya çalışır.
• Vücuda ışıltı kazandırır. Sadece yüz değil, vücut için yapılan birçok peeling bulunmaktadır. Bu ürünler vücuda ışıltı, nem ve doğal bir yumuşaklık kazandırmaya çalışır.

Peelingler Nasıl Uygulanır?

Her cilt tipinin sorununu çözmeye yardımcı bir peeling vardır. Kuru ciltler daha çok ciltlerini nemledirecek peelingler kullanırken, yağlı ve karma ciltler ciltlerindeki akneye eğilim gösterme sorununa karşı bu ürünleri uygularlar. Hassas ciltlerin mikro tanecikli peeling kullanması önerilmez. Normal ciltler ise cildini ferahlatan ve tüm ciltler için geliştirilmiş peelingleri rahatlıkla kullanabilirler.

Cilt tipinize uygun geliştirilen peelingi alın. Cildinizde peeling uygulamak istediğiniz bölgeye peelingi yavaşça yayın. Eğer yüzünüze uyguluyorsanız göz altlarınıza sürmeyin. Önerilen sürede bekleyin ve ılık suyla nazikçe yıkayın. Hassas cilde sahipseniz yüzünüzü kâğıt havluyla pıt pıt hareketleriyle kurutun. Diğer cilt tipleri de ciltlerine daha nazik bir şekilde havluyla kurutabilirler. Devamında termal su ya da gül suyu kullanarak cildinizi yatıştırabilirsiniz. Peeling yaptıktan hemen sonra güneşe çıkmanız önerilmez.

Cosmed Day To Day Krem Peeling

Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için özel geliştirilmiştir. Cildi derinlemesine temizler ve dış faktörlerin etkisinden arındırır. Makyaj kalıntılarını, kirli havanın gözenekleri tıkaması gibi olumsuz durumları en aza indirir. Cilde derinlemesine bir ferahlık hissine ulaştırır.

Nuxe Reve De Miel Bal Rüyası Besleyici Vücut Peelingi

Nuxe Reve De Miel Bal Rüyası Besleyici Vücut Peelingi; bal, şeker kristalleri, pirinç, hodan ve argan yağı gibi doğal ham maddelerle geliştirilmiştir. Vücutta kullanılır ve vücudu rahatlatmaya, yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Kuru ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Nuxe Reve De Miel Bal Rüyası Besleyici Vücut Peelingi dermomarket.com’da…

Loreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı 50ml - Yüz ve dudaklar

Tüm ciltler için özel geliştirilmiştir. Yüz ve dudaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 3 şeker ve kivi ile özel geliştirilmiştir. Ciltteki dış faktörlerin etkisini azaltır ve derinlemesine bakım yapar. Cildi tertemiz yapar ve ferahlatır. Loreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı 50ml - Yüz ve dudaklar sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.