Üzümle Gelen Güzellik Caudalie

20 Eylül 2019
Üzümle Gelen Güzellik Caudalie

Caudalie’nin ilham verici hikâyesi, kurucu Mathilde Thomas’ın ailesinden kalan üzüm bağlarının cilt bakımında kullanılabileceğini fark etmesiyle başladı. 20 yılı aşkın bir süre önce bu farkındalıkla beraber üzümün içindeki polifenol maddesi Caudalie ürünlerinde kullanılmaya başladı ve geliştirilen cilt bakım ürünleri, dermokozmetik alanında öncü oldu.

Caudalie markasını diğer markalardan ayıran en önemli faklılık cilt bakımında üzümde yer alan polifenol maddesini kullanmasıdır. Bilim dünyasıyla beraber geliştirilen Caudalie ürünlerinde yer alan polifenol maddesi, özellikle; yaşlanma karşıtı bakımda öne çıkar. Polifenolla geliştirilen markanın ürünleri, cildin elastikiyeti artırmaya çalışır, kırışıklığa eğilim riskini azaltmayı hedefler. Cildi dış faktörlere karşı korumaya çalışır.

Caudalie Ürünleri ile Cilt Bakımı

Her yıl gelirinin yüzde birini doğa derneklerine paylaşan Caudelie markası, çevreye saygılı ürünler geliştirir. Dünyanın dört bir yanında yaşayan kadınların kendi cilt tiplerine göre ayrı cilt bakım rutinlerine sahip olmaları için çalışır. Şehirli bir kadının yaşadığı cilt sorunuyla, kasabada yaşayan bir kadının yaşadığı cilt sorunun ayrı olabileceğini farkında olan Caudelie; çözüm odaklı, kaliteli ve yüksek performanslı ürünler geliştirir. Cildinizdeki herhangi bir cilt sorunu için başvurabileceğiniz öncelikli ürünlerden biri kesinlikle Caudelie’ye ait olabilir. Keyifli bir bakım rutini için anında sipariş verebilirsiniz.

Caudalie Vinopure Clear Skin Purifying Toner

Gözenek genişlemesi ve karma ciltler için özel geliştirilen bu tonik, cilt temizliğinden sonra tamamlayıcı bakım olarak kullanılabilir. Cildi ferahlatmaya yardımcı özel yapısı, kaliteli ham maddelerle geliştirilmiştir. Siz de cildinizde bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız Caudalie Vinopure Clear Skin Purifying Toneri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Caudalie Vinopure Arındırıcı Temizleme Jeli

Caudalie tarafından geliştirilen bu temizleme jeli, özel bir formüle sahiptir. Cildi derinlemesine temizleyen içeriği, sıkılaştırıcı bakım uygular. Caudalie Vinopure Arındırıcı Temizleme Jeli, cilde nem kazandırmayı hedefler, cildi tertemiz yapar. Içeriğindeki doğal ham maddeler cildin toleransını yükseltmeye çalışır.

Caudalie Hand & Nail Cream 75ml Koruyucu El ve Tırnak Bakım Kremi

Güzel görünen eller her zaman dikkat çeker. Günlük bakımda yapılması gereken el bakımı, oldukça pratiktir. Kaliteli bir marka tarafından geliştirilen cilt temizleyici ve nemlendirici krem ile haftalık el peelingi ile güzel görünen ellere kavuşabilirsiniz. Caudalie Hand & Nail Cream Koruyucu El ve Tırnak Bakım Kremi, tüm cilt tipleri için geliştirilmiştir. El ve tırnak bakımı için birebirdir. Günlük bakımda rahatlıkla kullanılabilir.

Caudalie Premier Cru The Precious Oil

Caudalie tarafından geliştirilen bu yaşlanma karşıtı bakımı yağ, cilde derinlemesine bakım yapar. Tüm ciltler için özel geliştirilmiştir. Kırışıklık karşıtı bakım yapar. Cilde kolay yayılan formülü, zamanın etkilerini gidermeye çalışır. Caudalie Premier Cru The Precious Oil, dermomarket.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.