Vegan Kozmetikler

Vegan Kozmetikler

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Filtrele

1 2 3 .... 34 35 36
Toplam 1296 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 34 35 36

Vegan Kozmetikler

Hayvansal hiçbir maddeyi tüketmemek anlamına gelen veganlık, dünyada büyük ilgi gören yaşam tarzlarından biridir. Vejetaryenliğin geliştirilmiş biçimi olan veganlık dünyada yapılan hayvan zulmünü engellemeye çalışır.

Zamanla beslenme biçiminden hayat tarzına dönüşen veganlık, kozmetik sektöründe de etkili olmaya başladı. Kişisel hayatında veganlığı benimseyen kadınların talebine kozmetik sektörü kayıtsız kalamadı ve vegan kozmetikler doğmuş oldu. Günümüzde oldukça popüler olan vegan kozmetikler sitemizde de yoğun ilgi görüyor.

Vegan Kozmetikler Nelerdir?

Günümüzde bilinçlenen kullanıcı, içeriğinde zararlı kimyasal geçen hiçbir ürünü kullanmıyor. Özellikle hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleri kullanarak hayvan zulmünü engellemeye çalışıyorlar. Vegan kozmetik ürünler; GDO içermezler. Hiçbir hayvansal ham madde kullanılmaz. Hayvanlar üzerinde test edilmezler. Cilde yararlı geliştirilmeye çalışılırlar.

Yüzlerce çeşide sahip vegan kozmetik ürünler ile sadece kişisel bakımınızı değil, makyajınızı da rahatlıkla yapabilirsiniz. Satın alacağınız vegan kozmetik ürünün vegan sertifikasına sahip olmasına özen gösterin. Makyaj ürünleri, güneş koruyucular, dudak balmları, çamaşır deterjanları, ağız bakım ürünleri ve birçok vegan kozmetik ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

The Organic Pharmacy No Concealer Luminous Perfecting Concealer: Makyaj ürünlerini çok seven kadınlar artık kimyasal içeren makyaj ürünlerini kullanmak istemiyor. Tam da temiz içerikli makyaj ürünlerini seven kadınlar için geliştirilen The Organic Pharmacy No Concealer Luminous Perfecting Concealer, sitemizde sizleri bekliyor.

Logona Organik Aloe ve Mine Çiçeği Özlü Duş Jeli: Vegan biçimde geliştirilen duş jeli, cildi derinlemesine temizler. Cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Logona Organik Aloe ve Mine Çiçeği Özlü Duş Jeli, sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.